Řešení na tvoje problémy
jsou ukrytá v tvojí hlavě.
Pomohu ti je najít.

Změna bolí. Bez ní to bude bolet ještě víc.

Kontaktuj mě na ahoj@chudlikova.com pro rezervaci termínu…

„Není důležité, jak jsme žili doteď. Důležité je, jak budeme žít odteď.“

Nabízím i možnost individuálního koučování. Je to efektivní, ale nákladná cesta osobního rozvoje. V situaci, kdy už nepomáhají obecné rady rodiny a známých, ani motivační přednášky je to však ten správný způsob, jak se s mou pomocí můžeš dostat z krize a najít vnitřní rovnováhu.

Co je koučink?

 

Koučink není terapie. Neřeší minulost a neanalyzuje traumata na atomy. Koučink je metoda osobního i profesního růstu, která pomáhá klientům pochopit svou současnou situaci včetně limitujících vzorců myšlení a chování a nalézt vlastní řešení. Motivuje k potřebným změnám tvorbou osobní vize a volbou správných akcí. V koučování klientům neradím, ale vedu je otázkami k vlastnímu poznání. Pomáhám jim uvědomit si svoje možnosti a silné stránky na cestě objevování svého vlastního potenciálu. 

 

Koučink je dobrý, když tě trápí tyto situace:

 

  • Životní křižovatka a potřeba změny
  • Nízké sebevědomí 
  • Krize ve vztazích 
  • Hrozba nebo řešení vyhoření 
  • Nastavení nové motivace po terapii
  • Profesní problémy a kariéra
  • Celková ztráta pevné půdy pod nohama

Máš-li zájem o koučink s Jankou, napiš na e-mail: ahoj@chudlikova.com nebo použij kontaktní formulář.

Máš-li zájem o koučink s Jankou,
napiš na e-mail: 
ahoj@chudlikova.com 
nebo použij
kontaktní formulář.

Proč koučink se mnou?

Opírám se o vlastní profesní i osobní zkušenosti. Věk a vrásky jsou mou výhodou… Ráda při své práci s klienty využívám vedle čistého koučování více forem osobního rozvoje, takže se svolením klienta nezůstávám jen v roli kouče. Je-li třeba, využívám mentoringu  a dalších vzdělávacích metod. 

Profesní zkušenosti

Koučování se věnuji od roku 2009, ale aktivnímu rozvoji lidí se profesně věnuji již od roku 1995, kdy jsem po mateřské začala pracovat v rozvoji a vzdělávání pro Česko a Slovensko ve společnosti Procter & Gamble. Od roku 2003 se věnuji rozvoji a vzdělávání lidí na volné noze. V roce 2012 jsem absolvovala kompletní akreditovaný výcvik „Neuroleaderhip Coaching“, kde jsem objevila neurovědu, která se stala mou láskou a aktivně se jí věnuji dodnes.

Osobní zkušenosti

Já sama jsem si osobně prošla těžkými krizemi a kdysi i depresí a panickými atakami. Nikdy jsem nevyužila psychoterapii ani psychofarmaka. Moje osobní zkušenost mne dovedla k aktivnímu zájmu o psychologii, filozofii, neurovědu, kvantovou fyziku a o poznání jako takové. Díky těm nejtěžším situacím ve svém životě jsem v sobě objevila odvahu žít podle svých představ a otočila jsem pozornost správným věcem. Přestala jsem být obětí a stala jsem se tvůrcem svého života. Dokážu se vcítit do pocitů a stavu lidí, kterým je hodně těžko, a zároveň vycházím z přesvědčení, že cesta z problémů ven existuje. S radostí i pokorou ji pomáhám svým klientům najít.

Neurovědní přístup

V koučovacím výcviku jsem se setkala s neurovědou a od té doby se jí aktivně věnuji. Když víme, jak funguje náš mozek, můžeme toho využít v náš prospěch. Dávám svým klientům jasné informace a nástroje, jak mohou díky poznání přírodních procesů ve svém mozku změnit svoje myšlení a následně i chování. Provádím je přirozenou změnou za pomoci správného nastavení mysli a pozitivních vizualizací.

Jak to funguje 

Očekávání, formu i proces je třeba dohodnout individuálně. Na trvalé změny je třeba absolvovat sérii sezení. Nebráním se však ani jednorázovému sezení, jelikož vše vychází z možností klienta.

Koučink se koná osobně nebo i online přes Skype, Whatapp nebo FaceTime a další aplikace. Online forma není vůbec překážkou. Naopak, funguje velmi dobře.

Je třeba počítat s rezervací termínů nejméně měsíc předem.

Máš-li zájem o koučink s Jankou, napiš na e-mail ahoj@chudlikova.com nebo použij kontaktní formulář.

Máš-li zájem o koučink s Jankou,
napiš na e-mail: 
ahoj@chudlikova.com 
nebo použij
kontaktní formulář.

Janka mi strašně pomohla - byl to můj motivátor

Nikdy mě nepolitovala, ale vždy mi jasně vysvětlila, že není důvod se hroutit a hledala se mnou další vize a cíle. Jsem přesvědčený o tom, že nebýt odborníků, nezvládl bych to, nikdy bych si to neuvědomil a nebojoval bych. Držím se dál, i když někdy polevím – a jde to. Jsem spokojený. Proto jsem se rozhodl dál pokračovat ve svojí cestě. Já jsem venku z toho nejhoršího.

OTA MUSIL

Naše coaching sessions mi pomohli nájsť a vidieť moju vlastnú silu a vniesli do mojej mysli perspektívu

Čo sa mi na cochingu s Jankou najvic páčilo bola kombinácia nežného a rázneho prístupu. Janka pre teba vytvorí priateľské prostredie, ale nebude ti “mazať med okolo úst”. Práve naopak, povie ti pravdu ktorá občas bolí ale aj ťa posunie ďalej. 

SÁRA TICHÁ

Touto cestou už půjdu pořád dál

Chtěla bych Ti z celého srdce poděkovat za úžasných osm měsíců, kdy jsi mně vedla, směřovala správným směrem, učila mít se ráda, povzbuzovala v nové cestě životem a učila vidět svět pozitivně. Díky Tobě jsem to zvládla, pochopila jsem věci, které jsem měla pochopit už dávno a po celou dobu jsem byla šťastná, že jdu konečně správným směrem. Každé sezení s Tebou mně tak povzbudilo, že jsem byla den ode dne šťastnější a šťastnější a věděla jsem, že toto je konečně má cesta, kterou chci jít.

GABRIELA MALAČKOVÁ

Už od prvního setkání s Jankou jsem věděla, že tohle bude láska na celý život!

Přála bych sezení s ní každému, kdo se rozhodne jít v životě jinou cestou. Tou lepší a tou svou. Janka mi byla a je tím nejlepším průvodcem. Její mnohaleté znalosti v seberozvojovém oboru a neurovědě mi pomohly pochopit všechny principy chování a myšlení. Koučinky s ní mi daly do života úžasné nástroje, se kterými si teď sama můžu tvořit ten vysněný šťastný život. A napořád! Byla a je to moje nejlepší investice. Zkrátka, Janku do každé domácnosti!

DOMINIKA RESLER

Mým mottem je: „stále se zlepšovat, neplýtvat časem, ideálně být perfektní“.

 Ale nastal den, kdy jsem došla do fáze, kde jsem sama sobě již nedokázala být učitelem. Věděla jsem, že to není konec rozvoje, věděla jsem, „co“ ještě chci zlepšit, ale již jsem sama nevěděla, jak. Jelikož znám Janku ze školení, která jsou dle mého názoru nejen velmi pěkně vedená ale i účinná, řekla jsem si, že její koučink by mohl být to, co mě může posunout dál. Že to bude otevření dalších „dveří v mém nastavení“ bez příkras, věcně, efektivně bez plýtvání časem a zbytečných řečí kolem. A přesně tak naše společná spolupráce probíhala, někdy koučink někdy mentoring. Janka vždy identifikovala, co v dané chvíli  potřebuji, prostě vedení na míru. Závěrem bych chtěla podotknout, že mé moto po ukončení spolupráce se částečně změnilo, převzala jsem slova pana C.G. Junga:  „Nesnažte se být dokonalí, buďte úplní“, tedy mé nové moto zní:  „Stále se zlepšovat, neplýtvat časem, být úplná“.

BC. MARTINA MARKVARTOVÁ
Senior manažer logistiky
SCHENKER spol. s r. o.

Napište pro více informací

14 + 6 =

Buďme v kontaktu

ahoj@chudlikova.com

@jankachudlikova