fb

Koučink – individuální a efektivní cesta osobního rozvoje

Pokud se nemůžeš hnout z místa, a přitom toužíš po změně a chceš pro ni udělat vše potřebné, zvaž individuální osobní koučink. Jde o efektivní způsob seberozvoje. Na společných sezeních najdeme cestu z krize a objevíme tvou osobní a pracovní vizi. 

Co je a co není koučink? 

Mentální koučink není terapie. Je to cesta osobního i profesního růstu, která ti pomůže pochopit tvou současnou situaci a vzorce chování. Pomůže ti vytvořit tvou osobní vizi, která tě povede po správné cestě k rozvoji osobnosti. Najdeš vnitřní klid a spokojenost. Nebudu ti radit. Povedu tě pomocí otázek k tvým vlastním odpovědím. Pomůžu ti uvědomit si, co doopravdy chceš a co pro to můžeš udělat. 

Reference

Reference

Jak to funguje ?

Na prvním sezení poskytuji klientovi půl hodiny navíc bezplatně. To je čas potřebný k tomu, abychom společně pochopili jeho osobní situaci a očekávání. Pro trvalou změnu ve tvém životě je třeba absolvovat sérii sezení v rozestupu přibližně dvou týdnů. Nebráním se ale ani krátkodobému koučování. U vysoce motivovaných klientů, kteří už si něco odpracovali, funguje velmi dobře.  

Sezení může být osobní nebo i on-line přes Skype, WhatsApp nebo Zoom. On-line forma není vůbec překážkou. Naopak, funguje velmi dobře. Většinou je potřeba počítat s rezervací termínů nejméně měsíc předem. 

Kdy mi osobní koučink pomůže?

  $

  Stojím na životní křižovatce 

  $

  Potřebuji změnu 

  $

  Prožívám krizi ve vztazích 

  $

  Jsem na pokraji syndromu vyhoření 

  $

  Hledám novou motivaci po terapii 

  $

  Trápí mě profesní problémy a kariéra 

  $

  Ztratil jsem pevnou půdu pod nohama 

  Kolik to stojí? 

  Koučink je individuální, náročná, ale efektivní cesta seberozvoje, která funguje velmi dobře. Každému klientovi se věnuji individuálně a do hloubky. Jedna hodina sezení u mě stojí 5 000 Kč bez DPH. Z osobní zkušenosti doporučuji sezení v délce 1,5 h, takže cena jednoho sezení je 7 500 Kč bez DPH. Při prvním sezení poskytuji půl hodiny navíc bezplatně, abychom s klientem pochopili jeho situaci, očekávání a další postup. 

  Proč se i taková cena vyplatí? 

  Osvědčené techniky
  a metody

  Osvědčené techniky
  a metody

  Je-li třeba, nabízím se svolením klienta funkční a osvědčené techniky a metody. Následně klienta koučuji, jak je dobře používat v praxi.

  Neurověda

  Neurověda

  Používám neurovědu, která funguje skvěle a nese potřebné výsledky. Jakmile klient pochopí, jak pracovat se svou myslí, aby mu to prospívalo, začne se jeho situace obratem měnit k lepšímu.

  Reálné zkušenosti

  Reálné zkušenosti

  Sama jsem si “odpracovala” velmi těžké krize, včetně deprese a úzkostných panik. Vím, jak mým klientům je, když se v životě ztratí. Ale také vím a hluboce věřím, že se z toho dá dostat. Můžeme žít kvalitní život bez psychofarmak, alkoholu a drog.

  Udržitelný osobní rozvoj

  Udržitelný osobní rozvoj

  Vše, co s klientem dělám, mu vysvětluji, aby mohl co nejdřív koučovat sám sebe. Za úspěch považuji, když se klientovi začne dařit a moje služby už nepotřebuje. Někteří klienti se ke mně rádi vracejí na krátkodobá sezení, aby znovu získali potřebnou energii a motivaci.

  Chápu, že někdo si takovou cenu nemůže dovolit, i kdyby chtěl. Právě proto točím zdarma streamy a videa na téma osobního rozvoje. Najdeš je na mém YouTube kanálu. Za dostupnou cenu jsou také přednášky a kurzy, které najdete na mém webu.

  Napiš pro více informací

  Máš-li zájem o koučink s Jankou, napiš na e-mail: ahoj@chudlikova.com nebo použij kontaktní formulář níže.

  6 + 14 =