WEBINÁŘ ● VIDEOPŘEDNÁŠKA ON-LINE ● POSLEDNÍ ŠANCE VIDĚT 🔥

SPRÁVNÁ ŽIVOTNÍ ROZHODNUTÍ

Tvoje budoucnost bude výsledkem tvých dnešních rozhodnutí. Umíš se rozhodovat správně?

Záznam jen do 15. 9. do 12:00! 🔥

450 Kč

TÉMATA WEBINÁŘE

  • Reaktivní vs. proaktivní přístup k životu a vliv na rozhodování.

  • V čem nám mozek při rozhodování pomáhá a v čem nás brzdí.

  • Význam životní vize při rozhodování na rozcestích v životě i práci.

  • Univerzální rozhodovací model pro správná rozhodnutí v každé situaci.

ČEHO MŮŽEŠ DOSÁHNOUT DÍKY WEBINÁŘI?

Když zavedeš do života metody a inspiraci z webináře, můžeš postupně dosáhnout těchto změn:

  • Pochopíš lépe svou současnou životní nebo pracovní situaci.

  • Dokážeš se rozhodovat správně ve prospěch své budoucnosti.

  • Získáš motivaci udělat potřebné životní nebo pracovní změny.

  • Pocítíš silnější odpovědnost za svůj život, kariéru, vztahy a zdraví.

  • Posílíš svou odvahu udělat to, pro co se vědomě rozhodneš.

POZNÁVÁŠ SE V TĚCHTO SITUACÍCH? MÁŠ ŠANCI JE ROZLOUSKNOUT, KDYŽ PŘIJDEŠ NA WEBINÁŘ.

Nevíš, jaké zvolit studium. ● Chceš změnit práci, ale bojíš se toho. ● Máš zajímavou nabídku práce. ● Tvůj vztah je na křižovatce a nevíš, co máš udělat. ● Zvažuješ posunout svůj vztah dopředu a založit rodinu. ● Zvažuješ změnu bydlení, místa, kde žiješ. ●  Nedokážeš se rozhodnout v jakékoliv konkrétní situaci a stále váháš. ● Jsi v životní krizi a nevíš, co dál. ● Nejsi ve svém současném životě spokojený. 

WEBINÁŘ VEDE: JANKA CHUDLÍKOVÁ

Jsem lektorka, facilitátorka, mentorka a mentální koučka. Mám přes 27 let zkušeností - dříve jako manažerka ve velkých firmách, nyní na volné noze ve vzdělávání a rozvoji. Mých aktivit se zúčastnilo již více než 12 000 lidí. Využívám nové poznatky z neurovědy, aby vše, co předávám, ještě více zafungovalo v reálném životě. Více o mně...

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI MÝCH WEBINÁŘŮ?

"Děkuji, Janko, ještě jednou moc za pomoc i za Váš skvělý webinář!"

Petra

"Děkuju Vám, Janko! Zase jste mě nakopla."

Míša

"Janko díky, super webinář!"

Tomáš

"Janko, chci Vám poděkovat za skvělý webinář, byla to opravdu "pecka"!"

Lucie

"Janko, děkuji moc za výborný webinář! Přesně to, co jsem potřeboval!"

Standa 

"Janko, děkuji za opět úžasný webinář! Dáváš nejlepší lekce pro osobní rozvoj, které jsem zatím absolvovala. "

Petra 

"Dobrý večer Janko, akorát jsem webinář dokoukala a chci upřímně poděkovat za skvělé shrnutí toho nejpodstatnějšího, rady, tipy a především příjemnou atmosféru a pozitivní energii. Přesně toto by se mělo šířit."

Joli 

"Děkuju. Velká očekávání, velká spokojenost. Skvělý webinář, Janko."

Alex

ČASTÉ OTÁZKY

CO TO JE WEBINÁŘ?

Webinář je normální přednáška, jen ji vysílám živě přes internet. Ty ji sleduješ doma, v kanceláři nebo klidně v hotelu na dovolené u počítače, na mobilu nebo tabletu. Nikam nemusíš chodit. Technicky je to skoro stejné, jako když si pouštíš video na YouTube. Takže to také znáš a zvládneš to. Webinář můžeš sledovat z jakéhokoliv místa na zeměkouli, pokud máš internetové připojení.

MŮŽE SE PŘIHLÁSIT KAŽDÝ, I JÁ?

Ano! Webináře dělám právě proto, aby se mohl přihlásit kdokoliv, z jakéhokoliv místa v Česku, na Slovensku i v cizině. Stačí se včas registrovat.

JAK A KDE SLEDOVAT WEBINÁŘ?

Po přijetí platby za webinář ti přijde e-mailem tajný odkaz na stránku, kde bude videopřenos webináře. Klikneš a je to. Webinář se sám spustí a uvidíš mě. Vypadá to jako video na YouTube, takže to zvládneš. Webinář funguje na počítačích, chytrých mobilech, tabletech. Nepotřebuješ žádný speciální software či aplikace.

NESTÍHÁM ŽIVÝ PŘENOS, MOHU SE PODÍVAT NA ZÁZNAM?

Ano, záznam je dostupný v čase uvedeném v záhlaví této stránky. Při živém přenosu rovnou odpovím dotazy, které mi můžeš psát do diskuze na stránce webináře. Pokud sleduješ záznam, pošli mi dotazy do mé uzavřené diskuzní skupiny Neo Life s Jankou, do které získáš přístup po přijetí platby za webinář.

CHCI VĚNOVAT WEBINÁŘ JAKO DÁREK.

V registračním formuláři vyplň rovnou údaje obdarovaného, tedy jméno a příjmení, e-mailovou adresu i telefonní číslo. Obdarovaný sice dostane fakturu a potvrzení o platbě, ale je to nespolehlivější cesta, aby obdarovaný dostal odkaz pro vstup na webinář před vysíláním. Telefon potřebuji pro jistotu: Občas řešíme komplikace s připojením těsně před webinářem a telefonát je nejrychlejší řešení, jak můžeme poradit, když není moc času. Prosím, informuj obdarovaného, že dostane e-maily z adresy ahoj@chudlikova.com. Občas mé e-maily padají do Spamu a pokud nenajde odkaz pro vstup pro webinář, musí se mrknout do složek jako Hromadná pošta, Promo akce, Spam, Nevyžádaná pošta apod.

BUDOU REPRÍZY WEBINÁŘE V JINÉ DNY A TERMÍNY? BUDE ZÁZNAM PŘÍSTUPNÝ I PO DNI VYSÍLÁNÍ?

Webinář bude dostupný jako záznam v čase uvedeném v záhlaví této stránky, Reprízy (záznamy) v jiné dny a termíny zatím nebudou, zvažuji je do budoucna. 

CHCI REGISTROVAT VÍCE LIDÍ ZE SVÉHO TÝMU V PRÁCI.

Kontaktuj mě na ahoj@chudlikova.com nebo volej mého kolegu Marian +420 602 415 833. Domluvíme individuální fakturu a hromadně zaregistrujeme všechny, které chceš v práci přihlásit.