ŠKOLENÍ PREZENTAČNÍCH DOVEDNOSTÍ - START 1. 3. 2018

NEO SPEAKER: PŘIROZENÉ A PŘESVĚDČIVÉ PREZENTOVÁNÍ

Přesvědč ostatní o svých myšlenkách a projektech. Zbav se trémy a nauč se mluvit před lidmi poutavě a zároveň přirozeně. Díky novým prezentačním dovednostem zažiješ úspěch v zaměstnání a dosáhneš lepšího porozumění i v soukromí.

CHCEŠ UŠETŘIT 10%? TEĎ MŮŽEŠ!

Udělej 2 a více objednávek manažerského školení Neo Leader nebo prezentačních dovedností Neo Speaker a šetříš 10%. Platí pro libovolnou kombinaci 2 a více objednávek uvedených programů provedených do konce ledna 2018 na ahoj@chudlikova.com. Můžeš pořídit jednoho Neo Leadera a jednoho Neo Speakera nebo dvakrát jedno z těchto školení a máš nižší cenu. Neo Leader startuje 6. 4. a Neo Speaker už 1. 3. 2018.

Mluvit na veřejnosti přesvědčivě a zároveň přirozeně je umění, kterému se dá krok po kroku naučit. Pro lidský mozek je z 93% důležitá forma sdělení, která vede k pozdějšímu souhlasu nebo nesouhlasu posluchačů. Jde o způsob vizualizace prostřednictvím pomůcek, řeči těla a práce s hlasem. Nejdříve však musíš vědět, co vlastně chceš říct. Každá kvalitní prezentace začíná přípravou obsahu. Nauč se na programu Neo Speaker všechny aspekty úspěšného prezentování - připravit poutavý obsah i úspěšné prezentovat bez trémy a poutavou formou.

OBSAH PROGRAMU NEO SPEAKER

Neo Speaker je cyklus 4 seminářů v 5 dnech. Program Neo Speaker je možné koupit jako celek všech seminářů.

1. A 2. BŘEZNA 2018 OD 8:30 DO 16:30 - ÚVODNÍ 2DENNÍ SEMINÁŘ

NEO SPEAKER 1: ZÁKLADY PREZENTOVÁNÍ

Podstatou přesvědčivé prezentace, je poutavý a dobře vystěvěný obsah. Odneseš si konkrétní recept, jak krok po kroku vystavět chytře svou prezentaci. Objevíš triky pro oživení tvé prezentace. Zlepšíš práci s vizuálními pomůckami (flipchart a powerpoint). Po tomto semináři sám pocítíš, že ti posluchači lépe rozumí, více naslouchají a častěji s tebou souhlasí.

9. BŘEZNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

NEO SPEAKER 2: TRÉMA A SEBEVĚDOMÍ

Nezvládnutá tréma ti může zkazit i výborně připravenou prezentaci. Psychologicky je tréma obavou z nepřijetí druhými. Proto bude tento seminář plný cvičení pro výrazné posílení sebevědomí a zvládnutí trémy i stresu. Naučíš se techniky, které ti pomohou zvládnout krizové situace během prezentování i v běžném životě. 

16. BŘEZNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

NEO SPEAKER 3: PRÁCE S HLASEM

Dynamický hlasový projev výrazně zvyšuje pozornost posluchačů. Hlasem vyjadřujeme nejen pocity a emoce, ale i vlastní záměr našeho sdělení. Slova dostávájí díky hlasu zcela odlišný význam. Nauč se cíleně pracovat s hlasem tak, aby tvoje slova znamenala to, co chceš, aby znamenala.

23. BŘEZNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

NEO SPEAKER 4: ŘEČ TĚLA

Řeč těla je řečí, které podvědomě tví posluchači velmi dobře rozumí. Pohyb, mimika, gesta, postoj i oční kontakt musí být v souladu s obsahem tvého sdělení. Na tomto semináři se zbavíš bloků a dáš svému tělu větší svobodu, aby autenticky vyjádřilo tvé pocity. Nauč se používat řeč těla pro podporu sdělení, která chceš svým posluchačům předat.

KOMU NEO SPEAKER POMŮŽE V ŽIVOTĚ I PRÁCI?

Semináře Neo Speaker jsou určeny pro každého, kdo prezentuje před týmem lidí ve svém zaměstnání nebo na veřejných setkáních a fórech. Neo Speakera doporučuji zejména manažerům všech úrovní, vedoucím týmů, majitelům firem, PR manažerůmprojektovým manažerům, obchodním zástupcům, učitelům, živnostníkům, vědeckým pracovníkům, studentům vysokých škol. 

PROČ NEO SPEAKER S JANKOU?

JANKA CHUDLÍKOVÁ

Školím, prezentuji na konferencích, obhajuji své nabídky služeb ve velkých firmách. Bez kvalitních prezentačních dovedností bych sama nemohla být úspěšná. Předávám, co jsem si sama odžila a vychytala k dokonalosti. Více o mně...

NEUROVĚDA V PRAXI

Program Neo Speaker se opírá o nejnovější neurovědní poznatky o fungování lidského mozku. Tvé nové dovednosti budou vycházet z přirozených zákonitostí lidského chování, a proto budou 100% funkční. Více o neurovědě...

OSOBNÍ PROŽITEK

Velkou část seminářů budou tvořit nácviky situací, náslechy, zpětná vazba, diskuse či mini-koučink . Z každého dne si odneseš jasné osobní cíle a dostaneš tipy a odkazy pro další inspiraci. 

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Již od počátku pocítíš přátelskou atmosféru seminářů Neo Speaker. Budeme se vzdělávat v ovzduší vzájemnosti, bezpečí, respektu a dobré nálady. Užiješ si i krásné prostředí a dobré jídlo.

TERMÍN A HARMONOGRAM

 • 5 dnů: Čtvrtek + pátek 1. a 2. března  a pak tři pátky 9. března, 16. března, 23. března 2018.
 • Vždy 8:30 až 16:30, oběd v místě konání cca 12:00 - 12:45
 • Neo Speaker je ucelený 5denní program. Lze jej zakoupit pouze jako celek.

MÍSTO KONÁNÍ

 • Neo Speaker bude v Praze v dosahu MHD a parkování.
 • Místo právě vybírám a včas jej oznámím.

KOUPIT PROGRAM NEO SPEAKER

 • 5 DNŮ ŠPIČKOVÉHO ŠKOLENÍ PREZENTAČNÍCH DOVEDNOSTÍ
 • LEKTORKA S BOHATÝMI ZKUŠENOSTMI V PREZENTOVÁNÍ
 • NEJNOVĚJŠÍ POZNATKY NEUROVĚDY O LIDSKÉM MOZKU
 • PROŽITKOVÁ FORMA PRO VÝRAZNÝ POSUN V PREZENTOVÁNÍ
 • PŘÍPRAVA OBSAHU I NÁCVIK FORMY V JEDNOM KURZU
 • TIŠTĚNÉ PODKLADY KE KAŽDÉMU DNI PROGRAMU V CENĚ
 • OBČERSTVENÍ A OBĚDY V CENĚ

35 000 Kč + DPH

Cena je za jednoho účastníka za všech 5 dní programu.