Interní školení do firem

NEO SPEAKER

PREZENTUJ CHYTŘE A CHUTNĚ

Intenzivní vzdělávací program (nejen) prezentačních dovedností s využitím neurovědy, přesahem do osobního rozvoje a prožitkovými nácviky pod vedením lektorky s 27 roky zkušeností. Objednej pro svůj tým a zaměstnance.

ZAUJMEŠ, PŘESVĚDČÍŠ, PRODÁŠ

Přesvědčíš a zaujmeš druhé nejen při prezentování. Získáš častěji souhlas se svými návrhy.

NAJDEŠ ZDRAVOU SEBEDŮVĚRU

Ovládneš trému, odblokuješ niterné obavy a najdeš svou vnitřní sebedůvěru a jistotu.

ZAŽIJEŠ VÍCE ÚSPĚCHU

Prosadíš lépe své návrhy a projekty, získáš nové zakázky, oslovíš správně své klienty.

ZLEPŠÍŠ VZTAHY, NEJEN V PRÁCI

Dosáhneš přirozeně a bez nátlaku víc porozumění i v běžné komunikaci a zlepšíš vztahy v práci i doma.

PROŽIJEŠ VNITŘNÍ PROMĚNU

Budeš si zdravě věřit i v soukromí, posuneš styl svého projevu a dokážeš vyjádřit, co cítíš nebo potřebuješ.

ZÍSKÁŠ VÍCE UZNÁNÍ A RESPEKTU

Tvé myšlenky a návrhy získají pozornost. Šéf, kolegové, klienti, dodavatelé i blízcí tě začnou víc "brát".

VYUŽIJ V PRAXI INFORMACE O FUNGOVÁNÍ MOZKU

Seznámíš se s objevy neurovědy o lidském mozku. Pochopíš principy získání a udržení pozornosti, příjmu a ukládání informací v lidském mozku. Dokážeš připravit obsah, strukturu i formu sdělení pro přirozené získání souhlasu a porozumění u šéfů, kolegů, zaměstnanců, klientů, dodavatelů nebo u svých blízkých.

POSUŇ HRANICE SVÉHO PROJEVU

Prožiješ řadu interaktivních cvičení, které posunou hranice tvého projevu mnohem dál, než si teď dokážeš představit. Odblokuješ se a dokážeš vyjádřit lépe to, co cítíš nebo potřebuješ sdělit, v práci i doma. Díky prožitkovému stylu nácviků hluboce ukotvíš nové dovednosti a zvládneš je hned použít při prezentování i v jiném typu komunikace, třeba i v soukromých vztazích.

VYUŽIJ MÝCH 27 LET ZKUŠENOSTÍ

Ahoj! Jsem Janka Chudlíková, lektorka a mentální koučka. 12 let jsem prožila v managementu velkých firem, takže jsem na vlastní kůži zažila obhajování projektů, rozpočtů, plánů nebo prosazování strategie. Teď již 15 let kráčím na volné noze jako lektorka a koučka pro veřejnost i korporace. Prezentuji, mluvím před lidmi, přednáším, téměř denně. A taky prodávám své služby novým klientům. Přijď si pro mé zkušenosti.

PRO RŮZNÉ PROFESE A SITUACE, NEJDE JEN O PREZENTOVÁNÍ

Program Neo Speaker tě nabije univerzálními dovednostmi pro jakékoliv předávání myšlenek, návrhů, požadavků či nabídek, abys snadněji získal souhlas a pozornost příjemců - ať už mluvíš před publikem nebo s jednou osobou.

SITUACE, VE KTERÝCH TI NEO SPEAKER POMŮŽE

Máš strach z mluvení před lidmi, ovládne tě tréma.⎪Těžko prosazuješ projekty před vedením firmy.⎪Neumíš namotivovat svůj tým pro úkoly a cíle, nepodáš je dobře.⎪Nezvládáš námitky během prezentace nebo nabídky služeb klientovi.⎪Prohráváš zakázky ve výběrových řízeních.⎪Nedaří se ti prodávat a plnit prodejní plány.⎪Nedokážeš "prodat" sám sebe v pracovních pohovorech.⎪Zamotáváš se a odbíháš od připravené osnovy, když mluvíš před lidmi.⎪Ztrácíš pozornost a zájem svých posluchačů.Nedaří se ti zaujmout obsahem v médiích včetně YouTube.⎪Třese se ti hlas, neovládáš své tělo, klepou se ti kolena, když máš vystoupit.⎪Lidé tě často nechápou v běžné komunikaci.Nedokážeš vyjádřit emoce, ať v rámci prezentace nebo v soukromí.⎪Nemáš nápady, jak oživit svou prezentaci nebo nabídku.⎪Spouštíš si v hlavě negativní scénáře, jak tvoje prezentace dopadne.Nedaří se ti přesvědčit investora pro vstup do tvého start-upu.

PROFESE, PRO KTERÉ JE NEO SPEAKER VHODNÝ

Manažer, ředitel, vedoucí, týmlídr⎪Majitel firmy, živnosti či start-upu⎪Projektový manažerFinanční poradce, bankéř⎪Account manažerProdejce služeb a produktů s vyšší přidanou hodnotou⎪Freelancer prodávající sebe a své služby⎪Právník, advokát⎪PR manažer, tiskový mluvčí⎪Pedagog, profesor, učitel⎪Trenér, školitel, vzdělávač ve firmě⎪YoutuberMarketingový a komunikační specialista

UKÁZKOVÝ OBSAH ŠKOLENÍ NEO SPEAKER

Doporučuji 4 semináře v 5 dnech. Obsah pro tvůj tým a zaměstnance však můžeme přizpůsobit časově i obsahově.

ZÁKLADY PREZENTOVÁNÍ

Význam formy a obsahu⎪Pravá a levá mozková hemisféra⎪Jak funguje lidská pozornost⎪Parametry, výhody, užitky⎪Důkladná příprava krok za krokem⎪Kreativní tvorba cíle⎪Zahákování pozornosti⎪Strukturovaný obsah⎪Efektivní závěr⎪Promyšlená příprava vs. spontánnost⎪Grify pro zvýšení pozornosti⎪Práce s pomůckami⎪Zvládání otázek a námitek

TRÉMA A SEBEVĚDOMÍ

Co je to tréma psychologickým pohledem?⎪Kdo jsem, kam jdu?⎪Význam správného dýchání.⎪Dechová antistresová cvičení.⎪Antistresová rozcvička.⎪Pravidlo odpočítávání.⎪Přijetí nedokonalosti - prožitkové cvičení.⎪Slovní pohotovost - prožitkové cvičení.⎪Prožitková cvičení na posílení sebevědomí.⎪Odmítnutí a přijetí - prožitkové cvičení.⎪Emoční odbloky.⎪Kdo jsem, kam jdu - review.

PRÁCE S HLASEM

O hlasu.⎪Dýchání a brániční dýchání.⎪Mluvení “z břicha".⎪Ticho.⎪Artikulace.⎪Intonace - prožitková cvičení.⎪Tempo a důraz - prožitkové cvičení.⎪Hlasitost - prožitkové cvičení.⎪Vyjadřování emocí hlasem.⎪Dynamické čtení bajek.⎪Sobě smích - prožitkové cvičení.⎪Minutová prezentace - cvičení.

ŘEČ TĚLA

Co je to řeč těla?⎪Pygmalion efekt.⎪Minuta ticha.⎪Odblokovací cvičení.⎪Rozcvička - mimovolní pohyby.⎪Oční kontakt - prožitkové cvičení.⎪Gesta - prožitkové cvičení.⎪Postoj - prožitkové cvičení.⎪Pohyb - prožitkové cvičení.⎪Pohybové etudy.⎪Vyjadřování emocí tělem.

OBJEDNÁVKA

Máš zájem o školení prezentačních dovedností pro lidi ve vaší firmě? Napiš mi na ahoj@chudlikova.com, kolik lidí chceš proškolit, v jakém termínu a v jakém místě. Připiš i své individuální požadavky k cílům a obsahu školení a jakékoliv další důležité informace. Ozvu se ti co nejdříve zpět a vše probereme.