PROGRAM PRO MANAŽERY A MAJITELE FIREM

NEO LEADER

Veď své lidi k lepšímu výkonu, kreativitě a kvalitě práce tak, aby pro tebe pracovali rádi. Holistický manažerský vzdělávací program s využitím neurovědy od lektorky s vlastní manažerskou kariérou.

5 celodenních seminářů od 6. 4. 2018

Cena: 33 000 Kč + DPH

Kup on-line nebo rezervuj místo na ahoj@chudlikova.com.

TERMÍNY A TÉMATA

Program Neo Leader je ucelený 5denní vzdělávací program. Je možné zakoupit celý kurz, nikoliv jednotlivé dny.

PÁTEK 6. DUBNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

1. SEBEŘÍZENÍ S MOZKEM

Vést dobře ostatní může jen ten, kdo umí řídit sebe a svůj vlastní život. Buď skutečný leader, který stíhá v práci i v soukromí, má srovnané životní hodnoty a vyrovnaný poměr mezi osobním a pracovním životem. Objev svou dlouhodobou osobní i pracovní vizi. Nebuď jen manažer, změň se v lídra sebe samotného i druhých. 

PÁTEK 13. DUBNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

2. STRATEGICKÉ MYŠLENÍ

Nauč se správně vytvářet strategii svého týmu. Jen pak potáhne tvůj tým za jeden provaz a výrazně se ulehčí tvá manažerská práce. Probudíš v lidech skutečný zájem a zodpovědnost a dostaneš víc než jen splnění uložených úkolů. Zaměřuj se na dlouhodobou vizi, strategii a kulturu svého týmu. Vytvoříš tak přirozený prostor pro rozvoj svých lidí.

PÁTEK 20. DUBNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

3. DELEGOVÁNÍ A ZPĚTNÁ VAZBA 

Staň se mistrem zpětné vazby, která vede tvůj tým ke zlepšování kvality práce a dovedností. Naučíš se dávat zpětnou vazbu, kterou podřízený přijme, bude pro něj cenná, otevře mu oči pro práci na sobě samém. Nauč se delegovat, výrazně posílíš kreativitu a samostatnost lidí. Bez delegování nemůžeš mít čas na skutečnou náplň své práce - vedení a rozvoj svých lidí. 

PÁTEK 27. DUBNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

4. MOTIVACE K VÝKONU

Dobrý manažer umí své lidi motivovat prostřednictvím správně zvolené a cíleně využité komunikace. Získej baterii fungujících přirozených komunikačních technik, které jednoduše zvolíš dle situace a aktuální potřeby. I krátkými průběžnými rozhovory budeš posouvat lidi v týmu k lepší výkonnosti, kreativitě a kvalitě práce.

PÁTEK 4. KVĚTNA 2018 OD 8:30 DO 16:30

5. KOUČOVACÍ PŘÍSTUP

Využíváním koučovacích prvků při rozhovorech se svými lidmi v nich objevíš možná až nečekané schopnosti svých lidí. Tví podřízení začnou sami přinášet nová kreativní řešení úkolů, sami najdou cestu i motivaci k plnění úkolů. Pokud se naučíš používat koučovací přístup, tvůj tým i ty začnete dosahovat lepších výsledků. A bude tě to bavit!

KOMU NEO LEADER POMŮŽE V ŽIVOTĚ I PRÁCI?

MANAŽEŘI, PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI, ŘEDITELÉ, TÝMLÍDŘI, SUPERVIZOŘI, ŠÉFOVÉ POBOČEK A PROVOZOVEN...

Neo Leader posune výrazně vpřed kohokoliv, kdo vede tým lidí nebo projekty ve firmách. Je jedno, jakou nálepku má tvá pracovní pozice. Můžeš být šéf na centrále nebo supervizor call centra nebo store manager... 

TIP! MAJITELÉ (I MALÝCH) FIREM, START-UPŮ, ŽIVNOSTNÍCI, FREELANCEŘI...

Na tvých manažerských schopnostech závisí úspěch podnikání. Neo Leader bude tvá silná konkurenční výhoda. Nemáš zaměstnance? Dovednosti skvěle využiješ v jednání s dodavateli a spolupracujícími subjekty.

JAKÝKOLIV OBOR FIRMY, JAKÁKOLIV VELIKOST FIRMY

Dovednosti jsou přenositelné, využiješ je kdekoliv - v bankách, v telekomunikačních firmách, maloobchodě, v pohostinství... I malá firma nebo živnostník využije nové dovednosti pro svůj růst. I v řízení dodavatelů nebo sebe samého.

SENIORITA ÚČASTNÍKŮ NEROZHODUJE, VHODNÉ I PRO ZAČÍNAJÍCÍ A BUDOUCÍ MANAŽERY

Začínající a budoucí manažeři získají skvělé vstupní vzdělání. Ti zkušenější si aktualizují i doplní své manažerské postupy o nové principy. A všichni se možná poprvé podívají na manažerskou práci pohledem neurovědy.

Právě sis prošel 6 důvodů, proč je NEO LEADER unikátním vzdělávacím programem. Důvodů je více, poznej i ty další. Využij je při žádosti o program NEO LEADER u svého nadřízeného.

HOLISTICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Celostní koncept manažerského vzdělávání od nastavení vlastní životní rovnováhy přes vedení týmu až po vyspělý individuální koučovací přístup. Propojení širších souvislostí, postojů a praktických nácviků. 

NEUROVĚDA V PRAXI

Program Neo Leader se opírá o nejnovější neurovědní poznatky o fungování lidského mozku. Tvé nové dovednosti budou vycházet z přirozených zákonitostí lidského chování, a proto budou 100% funkční. Více o neurovědě...

SDÍLENÍ NAPŘÍČ OBORY

Na rozdíl od interních kurzů jen pro danou firmu potkáš na programu NEO LEADER kolegy z rozličných oborů. Vzájemné sdílení zkušeností a příběhů ti rozšíří obzory a načerpáš neocenitelnou inspiraci z rozmanité praxe účastníků. 

JANKA CHUDLÍKOVÁ

Prožila jsem 12 let své kariéry jako manažerka ve firmách Procter&Gamble, Zentiva aj. Proto mám manažerům co předávat i z vlastní praxe. Trénink manažerů piluji k dokonalosti již 13 let jako lektorka. Více o Jance...

INTERAKTIVNÍ PŘÍSTUP

Velkou část programu budou tvořit nácviky situací, náslechy, zpětná vazba, diskuse či mini-koučink . Z každého dne si odneseš jasné osobní cíle a dostaneš tipy a odkazy pro další inspiraci. 

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Již od počátku pocítíš přátelskou atmosféru programu NEO LEADER. Budeme se vzdělávat v ovzduší vzájemnosti, bezpečí, respektu a dobré nálady. Užiješ si i krásné prostředí obklopené zelení a dobré jídlo.

ZAŽIJ ZMĚNU K LEPŠÍMU, JAKO MINULÍ ÚČASTNÍCI

ProjdI si úryvky z referencí minulých účastníků. Třeba NEO LEADER pomůže podobně i tobě.

Program NEO LEADER s Jankou Chudlíkovou mohu doporučit všem manažerům, kteří vedou tým lidí, o které mají zájem a které chtějí dále rozvíjet. NEO LEADER je unikátní v tom, že vás naučí a dá vám nástroje, které budete chtít používat.

Jan DvořákAccount Director and Sport Marketing Consultant, Geometry Global Prague

Práce, přístup a osobnost Janky mi naprosto "sedly". Janka umí lidi dobře a cíleně "vyprudit", ví jaká míra je efektivní pro to, aby se člověk podíval mimo svojí komfortní zónu a rozchodil nové soft-skillové dovednosti. Všechny nové dovednosti se trénují v reálné formě nácviku. Žádné slajdy a skutek utek. Program NEO LEADER mi pomohl podívat se na sebe jako člověka a nastartoval mojí cestu za člověkem - lídrem nejenom v pracovním světě, ale i v životě jako takovém.

Robert MartišHead of product and brand experience, PIETRO FILIPI, s.r.o.

NEO LEADER mi dal kopu poučení, a to i když mám začínající firmu zatím bez zaměstnanců. Komunikační techniky a jiné dovednosti od Janky totiž perfektně využiji v jednání s dodavateli nebo klienty! Proto doporučuji program NEO LEADER mimo jiné i začínajícím firmám, freelancerům, start-upům, mikrofirmám apod. Hodně oceňuji přesah programu do sebeřízení.

Marian ParaskaAbunto s.r.o - sociální sítě a business poradenství, majitel

Janka mi pomohla vynořit se z mé bažiny zažitých a mnohdy chybných stereotypů. Neslibuje jednoduchý recept, ta cesta opravdu bolí, ale na druhou stranu stačí první vlaštovka, kdy jednoho dne zjistíte, že něco je jinak, že vás to víc baví, že se cítíte lépe, že jste štastnější a že najednou vaši podřízení a kolegové tak nějak šlapají jako hodinky a dokonce se u toho usmívají a baví je to taky.

Barbora LubojackáCIO, nadnárodní skupina Advanced World Transport

TERMÍN A HARMONOGRAM

 • 5 dnů: vždy pátek 6. dubna, 13. dubna, 20. dubna, 27. dubna, 4. května 2018
 • Vždy 8:30 až 16:30, oběd v místě konání cca 12:00 - 12:45
 • Neo Leader je ucelený 5denní program. Lze jej zakoupit pouze jako celek.

MÍSTO KONÁNÍ

 • Neo Leader bude v Praze v dosahu MHD a parkování.
 • Místo právě vybírám a včas jej oznámím.

KOUPIT PROGRAM NEO LEADER

 • 5 DNŮ PROFESIONÁLNÍHO MANAŽERSKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
 • ZKUŠENÁ LEKTORKA S ÚSPĚŠNOU KARIÉROU MANAŽERKY
 • NEJNOVĚJŠÍ POZNATKY NEUROVĚDY
 • HOLISTICKÝ PŘÍSTUP: SEBEŘÍZENÍ, ŘÍZENÍ TÝMU, PROVAZBY...
 • DOVEDNOSTI FUNGUJÍCÍ V REALITĚ MANAŽERSKÉHO ŽIVOTA
 • TIŠTĚNÉ PODKLADY KE KAŽDÉMU DNI PROGRAMU V CENĚ
 • OBČERSTVENÍ A OBĚDY V CENĚ

33 000 Kč + DPH

Cena je za jednoho účastníka za všech 5 dní programu.