jvlajka

Co o mně říkají druzí

„Janka je úžasná žena. Přátelská a přitom profesionální. Studnice znalostí, která vědomě sype ze svého bezedného rukávu to, co právě potřebujete. Během setkání se ze široka usmíváte a cítíte, jak se uvnitř vás něco nenávratně mění k lepšímu.“

Adam MarčanSpolutvůrce „Naučme se“

“Sir Winston Churchill říkal "Žádný problém se nevyřeší tím, že ho dáme k ledu". Já k tomu díky Jance přidávám "...a s kompromisy po řešení se žije lépe, když si poctivě a empaticky odpracujeme svých 50%, víc stejně neovlivníme". Janka je profesionál a návratnost vaší investice do vašeho vzděláni s Jankou se vyplatí. Příležitost k zamyšlení se "nad subjektivně důležitým" je bez diskuzí.”

Josef LangmayerCFO/Raiffeisen Investment Company, a.s. & Head of Controlling

“U Janky jsem absolvovala jednodenní seminář a šla jsem najisto. Její energie čiší ze všeho co dělá, očekávala jsem tedy hodně. A dostala jsem ještě víc. Jeden jediný den stačil k tomu, abych o mnoha věcech začala přemýšlet úplně jinak. Navíc některé nabitě nabyté informace používám i během svých seminářů. Zkrátka Janku budete citovat už po pár hodinách. Těším se na další kola.”

Eliška VyhnánkováKonzultantk sociálních médií

„Změnila se taková drobnost. Tedy vědomí, že změna jde, že jediný, kdo ji realizuje nebo ne, jsem já. A to je veliká věc, Janko. Protože nevěda tohle, jé, to se to vymlouvalo, nemohlo a odkládalo, a čekalo "až". To byly časy... Dodávám ale hned, že to zdaleka není všechno. Informaci, že změna je jen v našich rukou, si, milízlatí, přečtete na každým druhým přiblblým motivačním posteru na síti. K opravdové změně, je třeba udělat první krok. Ano, pro mne to byl jeden takový mírně neformální kurz s Jankou...“

Milan KovářProjektový manažer

“Za tři roky, co spolu spolupracujeme, se radikálně a zázračně nezměnilo nic. A stále jsem maminka, manželka, projektová manažerka, kamarádka, dcera a žena. Co se ale změnilo radikálně pod tvým vedením, je moje všímavost ke krásným věcem a hlavně k životu! Dnes si vytvářím galerii krásných zážitků z každého dne, netancuji v ...., vím, že mám nekonečně mnoho možností, že svých 50% udělám na 100% a dýchám! A za to všechno ti patří velký dík. Jsi pro mě inspirací! SKY IS NO LIMIT, ať se ti daří! Jen tak dál...:-*!”

Olga ShelongováProjektová manažerka

“Setkání s Jankou byl jeden z mých nejintenzivnějších zážitků za posledních několik měsíců. Inspiraci a motivaci z něj čerpám stále a ještě dlouho budu! Asi tak bych popsal to, jak pro mě bylo obohacující. To, že je Janka skvělá lektorka s fantastickými prezentačními dovednostmi zmiňovat asi ani nemusím. :)“

Lukáš BardaIT konzultant

“Janka je skvělá! Setkání s ní považuji za naprosto zásadní. Vše vysvětluje polopatě, přitom ty nejdůležitější věci řekne tak, že před nimi nikdo neuteče, a to je teda fakt pecka! Janko, jsi třída, díky za to!”

JUDr. Jindra Šulcováprávní ochrana značek

“Janku znám již pěkných pár let. Byla to ona, kdo mě přijímal do marketingu Zentivy a již tehdy bylo interview velmi interaktivní a pořádně do hloubky - náročné , ale velmi motivující... Ano v téhle firmě bych chtěla pracovat, jsou-li tu tak zajímaví lidé, říkala jsem si. Znovu jsem se s ní spojila tento rok a absolvovala její kurz „Osobní úklid aneb moje životní priority“ a souběžně jí požádala o osobní koučink. Již během naší první schůzky „po letech“ Janka dokázala perfektně „nacítit“, jaké jsou moje aktuální potřeby. Ale co je pro mě velmi důležité, nechala mě, ať si na ně přijdu sama, dokážu je pojmenovat, citlivě mi nastavovala zrcadlo a já jsem si krok po kroku stanovovala priority .... Janka velmi přirozeně kombinuje teorii s ilustrací na konkrétních příkladech z praxe. Žádná omáčka, ale rovnou k věci, dynamika a akčnost..., ovšem ve velmi laskavém obalu. Tryská z ní pozitivní energie, ale taková ta opravdová, životní, která vás zkrátka „nakazí“. Zařazení principů tvorby vizí a zapojení všech smyslů do výsledného procesu mi pomohlo najít klid a spokojenost se sebou samou. Vnímám i velmi pozitivní reakce od okolí. Zkrátka, Janka mi pomohla rozebrat můj současný svět opravdu na malé atomy a přeskládat je do podoby, která mi aktuálně vyhovuje.”

Galina PohlováStrategy Marketing Manager

“U Janky velmi oceňuji její široký záběr - propojuje teoretické znalosti v oblasti leadershipu, komunikačních a prezentačních dovedností s dlouholetými praktickými zkušenostmi ve velkých korporacích a aktuálními poznatky z neurovědy. Obsah jejich školení je ohromný a tak si každý může najít pro sebe to, co je pro něj aktuálně důležité. Janka je kouč pro ty, kteří opravdu chtějí provést na sobě změnu - dává konkrétní metody a nástroje, které jsou díky její praktické zkušenosti jednoduše použitelné. Já sama jsem Jance velmi vděčná za to, že mi pomohla si uvědomit některé mé hranice a ty hranice zbořit a získat větší vnitřní svobodu, což jsem na školení prezentačních dovedností opravdu nečekala 🙂 Dala mi konkrétní nástroje, jak se vyrovnat se strachem, které skutečně fungují. Pochopila jsem, na jakém principu funguje naše rozhodování a jak pracovat se svým mozkem tak, abych změnila svůj život k lepšímu. V jednoduchosti je krása a síla a Janky metody jsou opravdu jednoduché. Janko, moc děkuji!”

Judita Naňková