PÍSNĚ PRO OPTIMISTIČTĚJŠÍ POHLED NA SVĚT

Našla jsem pár optimistických motivačních songů, které ti mohou ukázat pozitivnější pohled na svět. Optimismus, spokojenost a pozitivní myšlení se dá naučit a posilovat. Třeba tě písně a jejich texty trošku nakopnou, nebo si u nich prostě jen zatancuj ☺︎ 

VOSKOVEC + WERICH: NEBE NA ZEMI

"Pro toho, kdo chce žít, je na světě plno krás a z těch krás nebe mít, záleží jenom na vás. Jen na vás, věřte mi, záleží, kdy přijde čas, kdy pro nás začne nebe na zemi."

BOBBY McFERRIN: DON'T WORRY BE HAPPY

"Netrap se, buď šťastný. Každý máme v životě nějaké problémy, ale když se trápíš, dělá je to dvakrát větší. Netrap se, buď šťastný"

MONTHY PYTHON: ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE...

"Některé věci v životě jsou špatné a ty tě můžou opravdu naštvat. Když žvýkáš chrupavku života, neremcej, zapískej si a všechno se obrátí k lepšímu."

LOUIS ARMSTRONG: WHAT A WONDERFUL WORLD

"Barvy duhy, jsou na nebi tak krásné, jsou také na tvářích lidí jdoucích kolem. Vidím, jak si přátelé potřesou rukou
a říkají: "Jak se máš?" Ve skutečnosti říkají: "Mám tě rád!"
"

U2: BEAUTIFUL DAY

"Byl to nádherný den, nenech ho odejít, překrásný den. To co nemáš, teď nepotřebuješ. To co nevíš, můžeš nějak vycítit. Je nádherný den, tak ho nepropásni."

SHERYL CROW: SOAK UP THE SUN

"Není to o tom co chceš, ale o tom, chtít, co máš. Pokaždé když se cítím mizerně, kouknu se nahoru a budu se vyhřívat na slunci. Nemám přepychovej bejvák, ale stejně jsem king."

PHARELL WILLIAMS: HAPPY

"Přichází špatné zprávy mluvící o tomhle a tamtom. Jen je praž do mě, nic si nenech pro sebe. Měl bych tě asi varovat, nic mi to neudělá. Protože jsem šťastný."

ONE REPUBLIC: GOOD LIFE

"Řekni mi, na co si můžeme stěžovat? Když jsi šťastný jako blázen, jdi po tom. Když je všechno pryč, musíš to přijmout. Tohle musí být dobrý život."

IMAGINE DRAGONS: ON TOP OF THE WORLD

"A vím, je to těžké, když padáš a je to dlouhá cesta nahoru, když ses dotkl dna. Vstaň hned, vstaň, vstaň hned! Snil jsem o tom už jako dítě, jsem na vrcholu světa!"

DES'REE: YOU GOTTA BE

"Přijmi výzvu věcí, které skýtá budoucnost, snaž se a upírej svůj pohled k nebesům ... No tak odprosti se od strachu. Vstaň, ať se s tebou počítá. Nestyď se brečet."

ONE MORE TIME: HIGHLAND

"Ve stresu, osamělosti, součásti našeho města. Teď jsem se konečně rozhodla. Nechám to všechno za sebou. A objevím něco lepšího."

DISKUZE: DEJ MI DO KOMENTÁŘŮ TIP NA DALŠÍ SONGY NA TÉMA ŽIVOTNÍHO OPTIMISMU, ŠTĚSTÍ A SPOKOJENOSTI

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *