NOVÝ E-BOOK!

MYŠLENKY OD JANKY #365

  • 365 MÝCH ŽIVOTNÍCH POZNÁNÍ A DŮLEŽITÝCH ZAMYŠLENÍ.
  • VÝBĚR Z DESÍTEK LET MÉ PRÁCE NA SOBĚ, VZESTUPŮ I KRIZÍ.
  • POMOC NA TVÉ CESTĚ KE ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI.
  • PŘÍSTUP K DESÍTKÁM MÝCH BLOGŮ A VIDEÍ K MYŠLENKÁM.
  • PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY NA FACEBOOKU.

150 Kč vč. DPH

NEZNÁME SE? AHOJ, JSEM JANKA...

...lektorka, mentorka, facilitátorka, koučka, už od roku 2003. Předtím jsem byla manažerkou ve velkých firmách, ale nebyla jsem šťastná. Odchodem z korporace jsem si vyzkoušela zásadní životní změnu a zvládala jsem ji. Mám za sebou více než 27 let práce s lidmi.  Více o mně se dozvíš v e-booku nebo zde.

PROČ MÉ MYŠLENKY?

Zažila jsem vzestupy, úspěchy, štěstí, ale i velké propady v soukromí. "Lektorka a koučka" neznamená, že jsem "nadčlověk" bez krizí. Jen vím, jak je lépe zvládnout, poučit se a vydat se tím správným směrem na své životní cestě. Proto věřím, že ti má osobní zamyšlení pomohou zvládnout i tvé osobní situace lépe a nasměrují tě ke štěstí, zdraví a spokojenosti.

JAK POUŽÍVAT E-BOOK

Nad každou myšlenkou se zamysli. Ptej se sám sebe, jak se týká tvého života a jakou inspiraci si z ní můžeš vzít pro sebe. Pohrávej si s nimi: každé ráno si můžeš vybrat jednu myšlenku jako motivaci pro celý den. Můžeš si ji napsat na nástěnku, na monitor nebo do diáře. Všímej si situací, které se té myšlenky týkají a zkus se na ně podívat z jiného úhlu pohledu. Své postřehy a dotazy můžeš sdílet v diskuzní skupině na Facebooku.

VYUŽIJ BLOGY A VIDEA

U některých myšlenek v e-knize najdeš dole na stránce odkaz na video nebo blog z mé dílny, které souvisí s danou myšlenkou. Klikni a propoj se s blogem na mém webu nebo s mým videem na YouTube.  Moje videa a blogy vznikají již delší dobu a s myšlenkami v e-knize jsou hluboce provázány. Díky nim dostává e-book další rozměr a ty si můžeš dané téma zpracovat do hloubky.

FORMÁT E-BOOKU

E-book je v PDF formátu, takže jej nahraješ do obvyklých čteček e-knih jako iBooks, Google Play nebo třeba Kindle. Aplikaci pro otevírání PDF dokumentů Adobe Acrobat Reader si můžeš stáhhnout zde. Díky našemu formátu je dobře čitelný i na menším mobilním telefonu, takže jím můžeš listovat třeba každé ráno cestou do práce v tramvaji nebo autobusu.

KOUPIT E-BOOK "MYŠLENKY OD JANKY #365"

  • 365 MÝCH ŽIVOTNÍCH POUČENÍ A DŮLEŽITÝCH ZAMYŠLENÍ.
  • VÝBĚR Z DESÍTEK LET MÉ PRÁCE NA SOBĚ, VZESTUPŮ I KRIZÍ.
  • POMOC NA TVÉ CESTĚ KE ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI.
  • PŘÍSTUP K DESÍTKÁM MÝCH BLOGŮ A VIDEÍ K MYŠLENKÁM.
  • PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY NA FACEBOOKU.

150 Kč vč. DPH

E-BOOK ZDARMA NA ZKOUŠKU

MYŠLENKY OD JANKY #30

Stáhni si zdarma ukázkový e-book s 30 myšlenkami a odkazy na související videa a blogy. Pokud se ti malý e-book bude líbit, pokračuj pořízením velkého e-booku s dalšími novými 365 myšlenkami a odkazy na videa a blogy pro novou inspiraci ve tvém životě.