MŮJ PŘÍBĚH

PŘEDÁVÁM, CO OPRAVDU FUNGUJE

Jsem lektorka, facilitátorka, mentorka a koučka. Třeba i tobě jednou pomůžu změnit k lepšímu tvůj osobní nebo pracovní život. Mnohokrát jsem si ověřila, že vše, co předávám ostatním posouvá jejich práci i soukromí k lepšímu. S oblibou říkám: "Věk a vrásky jsou moje výhoda. Vše, co předávám, jsem si totiž sama odžila - v soukromí i v práci." V mé práci se odráží desítky let zkušeností a stálá práce na sobě. Zajímá-li tě můj příběh, čti dál... 

ZNÁM PROSTŘEDÍ VELKÝCH FIREM

Školení pro firmy nebo facilitaci strategických workshopů bych se neodvážila dělat bez vlastních zkušeností z firem. 13 let jsem pracovala jako top manažerka korporací v oblastech marketingu a HR, kde jsem se vypracovala na pozici personální ředitelky společnosti Léčiva/Zentiva. Výhodou je už jen to, že znám prostředí, kulturu, terminologii a další aspekty firemního světa. Tady je pár mých dřívějších pracovních pozic ve firmách:

  • Brand manažerka - Procter & Gamble
  • Ředitelka rozvoje managementu - Český Telecom / O2
  • Personální ředitelka - Léčiva / Zentiva

15 LET NA VOLNÉ NOZE

Z velkých korporací jsem odešla z vlastní vůle. Cítila jsem, že potřebuji zásadní změnu, abych byla šťastnější a žila opravdu svůj život. Vydala jsem se na volnou nohu jako lektorka, facilitátorka, mentorka a koučka. A povedlo se. Dnes už to dělám 12 let a jsem ráda, že jsem tu obrovskou životní výzvu zvládla. Díky tomu mám teprve právo radit ostatním s velkými životními a pracovními změnami. Sama si jimi totiž prošla.

LEKCE VLASTNÍHO ŽIVOTA

Každý zažije občas životní kopance - i já. Dokonce velké, byla jsem v opravdu složitých životních situacích. Naštěstí jsem se se vším poprala, zvládla to, stala jsem se silnější a zkušenější. Navíc z těchto nepěkných zážitků a jejich řešení mohu čerpat, když s podobnými životními propady radím jiným. Vlastní zkušenost bolí, ale obohatí tě stejně, jako se to stalo mně.

VÍCE NEŽ 12 000 KLIENTŮ

Mými kurzy, přednáškami, školeními, koučinkem a dalšími aktivitami prošlo už více než 12 000 lidí. Tato setkání jsou pro mě vždy obohacením a inspirují mě ke stálému zdokonalování sebe a všeho, co nabízím. Nestojím na místě, pracuji na sobě, rozvíjím sebe i má školení a techniky práce. Pokud jste mě ještě nezažili, mrkněte, zda právě nepořádám nějakou veřejně přístupnou akci a stavte se.

NEUROVĚDA V PRAXI

Celkem 25 let praxe v práci s lidmi a stálá práce na sobě mi dávají hodně. Jedním z největších pomocníků je však neurověda. Ta zkoumá, jak vlastně funguje náš mozek, kdy jaká část mozku přebírá vládu nad námi samými. Ukazuje nám cestu, jak vědomě změnit své zlozvyky na dobrozvyky nebo jak lze zvládnout stres a mnoho dalšího. Ráda ji využívám při své práci a tím vše, co předávám ostatním, dostávám na ještě více funkční úroveň. Přírodní zákony v našem mozku totiž nelze obejít. Je třeba se jim přizpůsobit a vědět jak na svůj mozek vyzrát. 

HODNOTY A ODPOVĚDNOST

Koučů a lektorů je dnes opravdu hodně. Jak si tedy vybrat toho správného? Já sama jsem vědomě odešla na lektorskou volnou nohu až poté, kdy jsem měla moře vlastních zkušeností - až jsem měla co předávat, až jsem sama se sebou vědomě pracovala. Cítím obrovskou odpovědnost za kvalitu své vlastní práce. Mám srovnané lidské hodnoty, jsem pyšnou, milující mámou dcery Anežky. Svou práci beru jako poslání.

"Věk a vrásky jsou moje výhoda. Vše, co předávám, jsem si sama odžila. V práci i soukromí."